Wizualizacje wnętrz

Wizualizacje wnętrz

Większości z nas przynajmniej raz w życiu zdarzy się urządzać swoje cztery kąty. W takich sytuacjach często trudno nam zdecydować się na konkretne rozwiązanie lub kolorystykę.
Mamy w głowie pomysły na pewne rozwiązania, lecz wyobrażenie efektu finalnego jest często trudne.
Realizacja pomysłów kosztuje nie małe pieniące i ostatecznie trudno nam się zdecydować na konkretny nie wiedząc tak naprawdę jak będzie on w rzeczywistości wyglądać. A co w przypadku gdy naprawdę nie mamy pomysłu?

Większość osób ma wizję swojego wymarzonego domu lub mieszkania i chce je samemu zaprojektować, problem w tym, że ciężko przewidzieć jak dany pomysł będzie się prezentował we wnętrzu, co będzie bardziej pasować, jaka kolorystyka będzie najbardziej odpowiednia. Jeżeli masz swój pomysł i chcesz po prostu zobaczyć jak będzie się on prezentować, aby pomóc sobie w podjęciu decyzji, dzięki naszej pomocy masz taką możliwość. Możesz zlecić nam wykonanie projektu aranżacji dokładnie według swoich zamysłów  i wytycznych w wybranej przez Ciebie kolorystyce. Możesz wybrać meble, wyposażenie i materiały dostępne na rynku, mogą to być zarówno meble z sieciówek (np. Ikea), jak też te najbardziej wymyślne, designerskie, które chciałbyś zobaczyć w swoim projekcie. Możemy też wykonać aranżację za Ciebie, opierając się jedynie na wstępnych wytycznych i pomysłach.

Wizualizacja pomysłów pozwoli Ci na łatwiejsze podjęcie trudnych aranżacyjno-remontowych decyzji, jak np. wybór koloru ścian, dobór konkretnej glazury czy paneli podłogowych. Wizualizacje w formie panoram sferycznych (360°) pozwolą zwizualizować finalny efekt z perspektywy obserwatora w każdym kierunku. W tym momencie do nas należy decyzja czy efekt jest tym na który liczymy czy aranżacje należałoby przeprojektować.

Poniżej przykład wizualizacji kuchni wykonanej według projektu inwestorów, którzy chcieli swoją wizję zobaczyć zarówno w różnych wariantach kolorystycznych, jak też z różnymi układami sprzętu AGD oraz różnym układem uchwytów szafek kuchennych.

Projekt mieszkania - Twoje pomysły, Twoje marzenia

Często zdarza się, że sami dokładnie nie wiemy czego chcemy
i oczekujemy lub nasze wizje są sprzeczne, a bliscy oferują nam kolejną listę pomysłów. Nie chcemy podejmować decyzji spontanicznie, chcąc wybrać najlepszy dla nas wariant, często kierując się relacją realnej wartości do ceny. Z drugiej strony analiza najlepszego wariantu samemu, na pewno będzie czasochłonna,
a czas to też pieniądz.

Dla wielu osób remont jest sytuacją stresującą i generalnie nikt nie lubi całego zamieszania wokół niego. Nie ważne czy kupujemy mieszkanie od dewelopera, z rynku wtórnego czy też budujemy swój wymarzony dom, każda podjęta decyzja albo będzie potem procentować przez lata w przypadku trafnych wyborów, albo będzie nas irytować latami w przypadku tych nie trafionych. W tym wszystkim głównym celem jest przecież to aby mieszkać wygodnie, aby codzienne czynności były przyjemnością oraz aby wnętrza spełniały nasze potrzeby i były funkcjonalne. Szukając tego idealnego rozwiązania (lub kompromisu) spędzamy dużo czasu na analizach, dyskusjach, wyprawach po sklepach, oglądając płytki, panele, aranżacje pokazowe, które i tak nijak  mają się do rozmiarów większości pokojów w polskich domach. W pewnym momencie możemy poczuć się przytłoczeni mnogością oferowanych opcji, w rezultacie nie być zdolnym do podjęcia tej najlepszej decyzji.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzimy my, oferując doradztwo lub kompleksową pomoc w kwestii aranżacji, doboru kolorystyki, stylu do wymogów i upodobań klienta. Nasze decyzje bazujemy na wnikliwej analizie potrzeb, pomysłów, przyzwyczajeń i preferencji klienta, dobierając najlepsze możliwe rozwiązania. Mając kilka gotowych propozycji, wybór co do kierunku lub ewentualnych jego modyfikacji jest o wiele prostszy.

Jak to naprawdę jest z wizualizacjami?

Jakie są możliwości jeśli chodzi o wizualizacje?

Ile wizualizacji możesz zamówić?

Czy wizualizacja jest idealnym odzwierciedleniem rzeczywistości?

Co zyskujesz zamawiając wizualizacje?

Wizualizować można wszystko, może to być zarówno wizualizacja wnętrza, jak i ogrodu, produktu, mebli, elewacji domu, tarasu, działki. Możesz zamówić tyle wizualizacji i wariantów ile potrzebujesz, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przed zamówieniem dowiesz się dokładnie jakie będą koszty projektu jak i jego ewentualnego rozszerzenia. Jeżeli w międzyczasie zechcesz dodać nowy wariant, jesteśmy otwarci na poszerzenie zamówienia na korzystnych warunkach. Często można pomylić zdjęcie i wizualizację. Obecnie dostępne oprogramowanie jest w stanie wykonać wizualizacje hiperrealistyczne. Zamawiając wizualizacje zyskujesz doskonałe narzędzie, ułatwiające dokonanie wyboru, czy też pozwalające Ci na rozwinięcie bazowego pomysłu o nowe elementy, możesz dzięki niej przekonać się do czegoś innego lub przeciwnie, kompletnie się w jakimś rozwiązaniu odkochać. Pomagasz w ten sposób swojej wyobraźni zobaczyć efekt końcowy swojego lub naszego pomysłu.

Nie musisz projektować sam!

Jeżeli masz pomysł jedynie na część projektu lub wiesz, co Ci się podoba a co nie, ale wciąż nic Cię nie zachwyciło lub po prostu kompletnie nie masz pomysłu, z pomocą przychodzimy my!

Na bazie Twoich inspiracji w postaci np. zdjęć znalezionych w internecie i opisie swoich preferencji bądź na szczegółowym wywiadzie wykonanym przez nas, możemy przygotować projekt idealnie dopasowany. Jeśli masz jakąś wizję kuchni, ale kompletnie nie masz pomysłu na salon, zaproponujemy Ci spójne, pasujące do całości rozwiązanie. Zdając się całkowicie na nas, gwarantujemy, że projekt będzie funkcjonalny i estetyczny, dopasowany do Twojego budżetu, rozwiązania wygodne i na tyle proste, że nie będą sprawiały problemów przy realizacji. Lubimy proste, funkcjonalne, a także bezpieczne rozwiązania. W naszej ofercie jest także wsparcie merytoryczne dla wykonawców. Na postawie budżetu dobieramy materiały i rozwiązania oferujące możliwie jak najlepszą jakość przy jak najniższej cenie.
Doradzimy, co można kupić taniej, a w co warto jednak zainwestować,aby w dłuższej perspektywie uniknąć komplikacji i wydatków; z czego można zrezygnować lub odłożyć dany zakup na później. Twój remont czy budowa może przebiec dużo sprawniej, jeśli będziesz mieć nasze wsparcie, pomysł i wizję swojej przestrzeni.